Leszczyna 132, 32-733 Trzciana
tel:/fax: 14 613 60 36

Warsztaty "Planeta Kreatywnych. Inżynier 4.0" na Politechnice Krakowskiej cz.III

242
27-09-2020

Dziś uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Leszczynie, kolejny raz uczestniczyli w warsztatach zawodoznawczych:"Planeta Kreatywnych. Inżynier 4.0".

Na warsztatach: "Planeta inżynierów" zbadali swoje preferencje zawodowe oraz dowiedzieli się jak będzie wyglądała praca inżyniera za 20 lat.

Warsztaty z cyklu:"Planeta kreatywnych", poświęcone były zaprojektowaniu  szybkiego samochodu, wyglądającego jak morskie stworzenie.

Natomiast warsztaty: "Planeta innowatorów", wprowadziła młodzież w tajniki tworzenia( od pomysłu do realizacji), nowych, użytecznych przedmiotów.

Jak zwykle sobotni wyjazd okazał się świetnym pomysłem, ponieważ dobra zabawa połączona z nauką to najlepsza inwestycja.

Opiekun: Paulina Krawczyk

0.0
Ostatnia modyfikacja: niedziela 27 wrzesie 2020 17:34
Powiązane artykuły: LEPIMY Z GLINY – WARSZTATY Kolejne zajęcia na Politechnice Krakowskiej za nami. Warsztaty na Politechnice Krakowskiej - część II Warsztaty na Politechnice Krakowskiej - część I Projekt "Planeta Kreatywnych. Inżynier 4.0". Warsztaty dla naszych uczniów na Politechnice Warsztaty teatralne ZAJĘCIA DODATKOWE/WARSZTATY TEMATYCZNE DODATEK GIMNAZJALISTY DO GAZETY KRAKOWSKIEJ WARSZTATY Z AZBESTODONTKIEM Warsztaty Oxfordzkie