Leszczyna 132, 32-733 Trzciana
tel:/fax: 14 613 60 36

Nauczyciele

 

Wykaz nauczycieli uczących w PSP w Leszczynie

w roku szkolnym 2020/2021

 


 

1.      Adamus Agnieszka – dyrektor szkoły - język angielski  agnieszka.adamus@pspleszczyna.pl

 

2.      Szczepanik Urszula – wychowanie przedszkolne urszula.szczepanik@pspleszczyna.pl

 

edukacja wczesnoszkolna:

3.      Stabrawa Iwona - doradztwo zawodowe iwona.stabrawa@pspleszczyna.pl

4.      Matras Małgorzata malgorzata.matras@pspleszczyna.pl

5.      Król Jolanta jolanta.krol@pspleszczyna.pl

6.      Babral Jadwiga – język angielski jadwiga.babral@pspleszczyna.pl

7.      Burkowicz Barbara – język niemieckbarbara.burkowicz@pspleszczyna.pl

8.      Dziedzic Anna – język polski, muzyka, plastyka anna.dziedzic@pspleszczyna.pl

9.      ks. Franczyk Krzysztof - religia ksFranczyk@pspleszczyna.pl

10.  Grabowski Bogdan – edukacja dla bezpieczeństwa bogdan.grabowski@pspleszczyna.pl

11. Kowalczyk Halina - przyroda halinakowalczyk5@onet.pl

12.  Krawczyk Agata - matematyka agata.krawczyk@pspleszczyna.pl

13.  Krawczyk Paulina - biologia, chemia paulina.krawczyk@pspleszczyna.pl

14.  Mech Grzegorz - język angielski grzegorz.mech@pspleszczyna.pl

15.  Mucha Agnieszka - fizyka agnieszka.mucha@pspleszczyna.pl

16.  Mucha Alicja - geografia alicja.mucha@pspleszczyna.pl

17.  Opyd Wiesława - religia wieslawa.opyd@pspleszczyna.pl

18.  Pyrz Beata – zajęcia rewalidacyjne beata.pyrz@pspleszczyna.pl 

19.  Smoleń – Drabik Maria – historia, WOS , wychowanie do życia w rodzinie maria.smolen-drabik@pspleszczyna.pl

20.  Stalmach Beata – język polski beata.stalmach@pspleszczyna.pl

21.  Statek Sabina – zajęcia korekcyjno – kompensacyjne, zajęcia logopedyczne sabina.statek@pspleszczyna.pl 

22.  Tracz Stanisław – wychowanie fizyczne stanislaw.tracz@pspleszczyna.pl

23.  Tworzydło Paulina – biblioteka szkolna paulina.tworzydlo@pspleszczyna.pl